Biosil - Plaukams, odai, nagams
Patentuota BioSil formulė skatina natūralią kolageno gamybą
Stangriai ir elastingai odai

Pažangi BioSil maisto papildo formulė Ch-OSA® skatina natūralią kolageno baltymo gamybą*.

 

Kolageno baltymas yra vienas svarbiausių odos struktūros elementų – jis sudaro net apie 75 % odos masės.  Sulaukus 21-erių metų amžiaus, kolageno gamyba organizme ima lėtėti. Oda tampa nebe tokia elastinga, pamažu pradeda formuotis ir pirmosios raukšlelės. Atšventus 40-metį, prarandama apie 1 % kolageno per vienerius metus, o sulaukus 70 metų, organizmas būna praradęs net apie 80 % kolageno.

Patentuota BioSil formulė Ch-OSA® stimuliuoja ląsteles (fibroblastus), kurios atsakingos už kolageno gamybą mūsų organizme. Jų pagalba „audžiamas“ kolageno tinklas, oda atgauna elastingumą ir stangrumą.

 

BioSil pagalba odai. Klinikinių tyrimų rezultatai.

  • Sumažėja raukšlės (30 %)**. Didėjant kolageno kiekiui odoje, jis yra „stumiamas į paviršių“, tokiu būdu oda ima pamažu lygėti.

**Klinikinių tyrimų metu (Barel ir kt.), moterų vartojusių BioSil maisto papildą 20 savaičių, raukšlės sumažėjo 30 %, lyginant su placebą vartojusia grupe.

 

  • Padidėja odos elastingumas (89 %)***. Jūs juokiatės, nustebusios pakeliate antakius, spiginant saulei susiraukiate, tačiau odai nieko nenutinka, ji tiesiog „atšoka“ ir sugrįžta į pradinę padėtį. Visa tai vyksta odos elastingumo dėka.  Odos elastingumas priklauso nuo kolageno kiekio ir jo gebėjimo sudaryti „tvirtą tinklelį“. Senstant, organizmas gamina mažiau kolageno, jo tinklelis silpnėja, odos elastingumas sumažėja, todėl ji sudėtingiau „atšoka“ ima ryškėti raukšlės.

***Klinikinių tyrimų metu (Barel ir kt.), moterų vartojusių BioSil maisto papildą 20 savaičių odos elastingumas padidėjo 89 %, lyginant su placebą vartojusia grupe.

 

*BioSil maisto papildo poveikis įrodytas dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų metu.

Transformuojantis BioSil poveikis Klinikiniais tyrimais patvirtina saugi ir veiksminga priemonė
Visame pasaulyje besidžiaugiančios moterys!
Plaukai
Plaukai 1star 2star 3star 4star 5star Aš dažnai vartoju posakį "pasileidžiam plaukus", tam , kad taip būtų reikia turėt juos. Tai po žiemos pradėjau naudot #biosil maisto papildus, kurie skirti ne tik plaukams, bet ir nagams bei odai. Indrė, 2018-05-02
Nagai
Nagai 1star 2star 3star 4star 5star Ziauriai apsidziaugiau, kai sitas produktas susisieke. Pirmiausia, visada malonu pranesti apie toki dalyka, kuri reklamuoja didziausios izymybes apskritai, bet kitas dalykas, man tokie vitaminai tapo butini. Pvz, gelinis lakas man neissilaiko net savaites, tad vitaminus ketinu gerti net labai nuosirdziai. Agnė, 2018-04-27
Oda
Oda 1star 2star 3star 4star 5star Antros eilės antakių nesitikėjau, bet sako, vešlūs antakiai jaunystės požymis. Taip, kad galima reklamuoti, galima nereklamuoti, bet tai nekeičia fakto, jog nuo Biosil auga plaukai, nagai (ragai tikiuos neužaugs) ir atsistato odos drėgmė. Man tai aktualu, nes daug keliauju. Daina, 2018-05-17
Kur įsigyti?
Mūsų produktus galite įsigyti: BIOSIL parduodamas CAMELIA, EUROVAISTINĖ, GINTARINĖ ir NORFOS ir nepriklausomose vaistinėse. Taip pat galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt Vaistinių skiriamieji ženklai:
OstecaOsteca GintarinėGintarinė KitaKita NorfaNorfa CameliaCamelia EurovaistinėEurovaistinė
visas tinklas
Ką gali padaryti Biosil? Mano plaukaiMano nagaiMano oda
Moterys kalba apie Biosil Dalinkis savo istorija
Mokslininkai apie Biosil Kaip tai veikiaBiosil sudėtis