Biosil - Plaukams, odai, nagams
Patentuota BioSil formulė skatina natūralią kolageno gamybą
Storiems ir žvilgantiems plaukams

Pažangi BioSil maisto papildo formulė Ch-OSA® skatina natūralią kolageno baltymo gamybą*.

 

Kaip kolageno baltymas susijęs su plaukų būkle?

Padidėjus kolageno kiekiui, suaktyvėja kraujotaka ties plauko šaknimi, jis aktyviau aprūpinamas maistinėmis medžiagomis, taip suaktyvėja keratino, kuris dengia beveik 97 % plauko, gamyba. Plaukas tampa tvirtesnis, padidėja jo apimtis, atgaunamas žvilgesys.

Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad vartojant BioSil ženkliai padidėja kiekvieno plauko kamieno skersmuo, todėl plaukai labiau žvilga, atrodo sveikesni, stipresni ir vešlesni.

 

BioSil pagalba plaukams. Klinikinių tyrimų rezultatai.

  • Padidėja plauko kamieno skersmuo (12,8 %)**. Plauko skersmuo (storumas) priklauso nuo vadinamosios odos papilės, kuri yra prie plauko šaknies pagrindo. Vartojant BioSil padidėja šių odos papilių apimtis, plauką pasiekia daugiau augimą skatinančių maistinių medžiagų. Tyrimai rodo padidėjusią keratino, baltymo, kuris sudaro iki 97 % plauko struktūros, gamybą.

**Atlikus klinikinius BioSil bandymus (Wickett ir kt.), nustatyta, kad jame dalyvavusių moterų plaukų skersmuo padidėjo 12,8 %, lyginat su placebą vartojusiomis moterimis.

  • Plaukai tampa tvirtesni (13,1 %). Plauko tvirtumas yra tiesiogiai proporcingas jo storiui. Nieko nuostabaus, kad, atlikus klinikinius bandymus (Wickett ir kt.), nustatyta, kad BioSil vartojusių moterų plaukai tapo 13,1% tvirtesni lyginat su placebą vartojusiomis moterimis.

 

 

 

*BioSil maisto papildo poveikis įrodytas dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų metu.

Transformuojantis BioSil poveikis Klinikiniais tyrimais patvirtina saugi ir veiksminga priemonė
Visame pasaulyje besidžiaugiančios moterys!
Plaukai
Plaukai 1star 2star 3star 4star 5star Aš dažnai vartoju posakį "pasileidžiam plaukus", tam , kad taip būtų reikia turėt juos. Tai po žiemos pradėjau naudot #biosil maisto papildus, kurie skirti ne tik plaukams, bet ir nagams bei odai. Indrė, 2018-05-02
Nagai
Nagai 1star 2star 3star 4star 5star Ziauriai apsidziaugiau, kai sitas produktas susisieke. Pirmiausia, visada malonu pranesti apie toki dalyka, kuri reklamuoja didziausios izymybes apskritai, bet kitas dalykas, man tokie vitaminai tapo butini. Pvz, gelinis lakas man neissilaiko net savaites, tad vitaminus ketinu gerti net labai nuosirdziai. Agnė, 2018-04-27
Oda
Oda 1star 2star 3star 4star 5star Antros eilės antakių nesitikėjau, bet sako, vešlūs antakiai jaunystės požymis. Taip, kad galima reklamuoti, galima nereklamuoti, bet tai nekeičia fakto, jog nuo Biosil auga plaukai, nagai (ragai tikiuos neužaugs) ir atsistato odos drėgmė. Man tai aktualu, nes daug keliauju. Daina, 2018-05-17
Kur įsigyti?
Mūsų produktus galite įsigyti: BIOSIL parduodamas CAMELIA, EUROVAISTINĖ, GINTARINĖ ir NORFOS ir nepriklausomose vaistinėse. Taip pat galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt Vaistinių skiriamieji ženklai:
OstecaOsteca GintarinėGintarinė KitaKita NorfaNorfa CameliaCamelia EurovaistinėEurovaistinė
visas tinklas
Ką gali padaryti Biosil? Mano plaukaiMano nagaiMano oda
Moterys kalba apie Biosil Dalinkis savo istorija
Mokslininkai apie Biosil Kaip tai veikiaBiosil sudėtis