Biosil - Plaukams, odai, nagams
Biosil padeda Jums regeneruoti kalogeną
Norite jaunatviškai atrodančių, gražių plaukų? Biosil gali Jums padėti

 

Bėgant laikui, mūsų plaukų atsinaujinimo procesas silpnėja, todėl plaukai ima retėti ir slinkti.

Patentuota BioSil formulė padeda Jūsų plaukams augti tankesniems ir tvirtesniems.

Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad BioSil formulė ženkliai padidina kiekvieno plauko kamieno skersmenį, todėl:

  • plaukai labiau žvilga ir atrodo sveikesni;

  • plaukai tampa vešlesni, stipresni ir tankesni;
     

BioSil · Padidina kiekvieno plauko kamieno skersmenį

Jūsų plaukų skersmuo (storumas) priklauso nuo vadinamosios odos papilės, kuri yra prie Jūsų plauko šaknies pagrindo. BioSil padidina šių odos papilių apimtį. Be to, BioSil pasirūpina, kad Jūsų plaukus pasiektų gausios augimą skatinančios maistinės medžiagos. Tyrimai rodo padidėjusią keratino, baltymo, kuris sudaro iki 97% Jūsų plauko struktūros, gamybą. Atlikus klinikinius BioSil bandymus (Wickett ir kt.), nustatyta, kad jame dalyvavusių moterų plaukų skersmuo padidėjo 12,8%.

 

BioSil · Plaukai tampa tvirtesni

Kalbant apie plaukus, tvirtumas yra tiesiogiai proporcingas storumui. Nieko nuostabaus, kad, atlikus klinikinius bandymus (Wickett ir kt.), nustatyta, kad „BioSil vartojusių moterų“ plaukai tapo 13,1% tvirtesni lyginat su „placebą vartojusiomis moterimis“.

Prieš: nepakankamas kolageno kiekis sąlygoja kapiliarų elastingumo sumažėjimą. Tai sąlygoja ribotą maistinių medžiagų srautą, mažesnį keratino kiekį bei plonesnius ir silpnesnius plaukus.

Po: optimalus kolageno kiekis užtikrina kapiliarų elastingumą. Tai sąlygoja optimalų maistinių medžiagų srautą, didesnio keratino kiekio gamybą bei storesnius ir tvirtesnius plaukus.

 

Plaukų kamienai prieš ir po: keratino kiekis plaukuose

Prieš: šiurkštus paviršius/ silpni plaukai

Po: glotnus paviršius/ žvilgantys plaukai

 

Mokslinis BioSil pagrindimas

Stulbinantis BioSil poveikis įrodytas dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų metu.

Nepriklausomi mokslininkai iš Antverpeno, Briuselio, Sinsinačio, Londono ir Kembridžo universitetų tyrė aktyviuosius BioSil ingredientus.

BioSil rezultatai yra įrodyti mokslinių tyrimų metu.

Transformuojantis BioSil poveikis Klinikiniais tyrimais patvirtina saugi ir veiksminga priemonė
Visame pasaulyje besidžiaugiančios moterys!
Plaukai
Plaukai 1star 2star 3star 4star 5star Aš dažnai vartoju posakį "pasileidžiam plaukus", tam , kad taip būtų reikia turėt juos. Tai po žiemos pradėjau naudot #biosil maisto papildus, kurie skirti ne tik plaukams, bet ir nagams bei odai. Indrė, 2018-05-02
Nagai
Nagai 1star 2star 3star 4star 5star Ziauriai apsidziaugiau, kai sitas produktas susisieke. Pirmiausia, visada malonu pranesti apie toki dalyka, kuri reklamuoja didziausios izymybes apskritai, bet kitas dalykas, man tokie vitaminai tapo butini. Pvz, gelinis lakas man neissilaiko net savaites, tad vitaminus ketinu gerti net labai nuosirdziai. Agnė, 2018-04-27
Oda
Oda 1star 2star 3star 4star 5star Antros eilės antakių nesitikėjau, bet sako, vešlūs antakiai jaunystės požymis. Taip, kad galima reklamuoti, galima nereklamuoti, bet tai nekeičia fakto, jog nuo Biosil auga plaukai, nagai (ragai tikiuos neužaugs) ir atsistato odos drėgmė. Man tai aktualu, nes daug keliauju. Daina, 2018-05-17
Kur įsigyti?
Mūsų produktus galite įsigyti: BIOSIL parduodamas CAMELIA, EUROVAISTINĖ, GINTARINĖ ir NORFOS ir nepriklausomose vaistinėse. Taip pat galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt Vaistinių skiriamieji ženklai:
OstecaOsteca GintarinėGintarinė KitaKita NorfaNorfa CameliaCamelia EurovaistinėEurovaistinė
visas tinklas