Biosil - Plaukams, odai, nagams
Patentuota BioSil formulė skatina natūralią kolageno gamybą
Dažnai užduodami klausimai

BioSil ir klinikiniai tyrimai

BioSil® poveikis buvo patvirtintas dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų metu su žmonėmis (tai yra aukščiausias klinikinių bandymų standartas). Tyrimų rezultatai buvo publikuojami recenzuojamuose medicinos žurnaluose. Esminis skirtumas tarp „kliniškai patvirtinto“ ir „kliniškai ištirto“ – bet kurį produktą galima ištirti klinikinėje aplinkoje, tačiau frazę „kliniškai patvirtinta“ galima vartoti apibūdinant tuos produktus, kurių rezultatai yra reikšmingi statistiniu požiūriu. BioSil poveikis įrodytas klinikinių tyrimų metu.

Ar BioSil yra būdingas koks nors šalutinis poveikis?

BioSil klinikinių bandymų metu nebuvo pranešta apie jokį neigiamą šalutinį poveikį. Kartais kai kurie BioSil vartotojai savo produkto apžvalgoje nurodo, kad jie nepajuto klininių tyrimų metu nurodytų rezultatų. Tai galėjo sąlygoti nereguliarus vartojimas arba asmeninės su sveikata susijusios priežastys ar ligos.

Ar gi mano organizmas pats nepasigamina pakankamai kolageno?

Kolageno gamyba organizme pradeda mažėti, sulaukus 21 metų amžiaus. Nuo tada kiekvienais metais kolageno gamyba sumažėja dar po 1%. Dėl kolageno praradimo oda praranda elastingumą, plaukai tampa plonesni, o nagai ima lūžinėti. Vartojant BioSil, Jūsų kolageną gaminančios ląstelės (fibroblastai) yra stimuliuojamos atkurti prarastą kolageną. Tai buvo įrodyta atliktų klinikinių tyrimų metu.

Esu vegetaras. Ar galiu vartoti BioSil?

BioSil sudėtyje nėra gyvulinės kilmės ingredientų. Vegetarai gali ramiai vartoti BioSil.

Ar galiu vieną dieną praleisti ir nevartoti BioSil?

Rekomenduojama BioSil paros norma yra pagrįsta faktine informacija ir išvadomis, surinktomis, atlikus klinikinius bandymus su žmonėmis. Buvo tiriami atvejai, kai buvo vartojamos mažesnės dozės, tačiau vartotojų atsiliepimai rodo, kad jei vartojant mažiau nei 2 kapsules, galima pamatyti teigiamą BioSil poveikį odai, plaukams ir nagams. Taigi, jei pamiršote suvartoti dienos normą, kolageno atkūrimo požiūriu Jūsų organizmas pajus (vienos dienos) regresą. Dėl to nereikia rūpintis, nes Jūsų organizmas kompensuos atkūrimą, kai kelias dienas vėl reguliariai vartosite BioSil.

Kaip ilgai galiu vartoti BioSil?

Žmogaus organizmas turi visą gyvenimą reguliariai gaminti kolageną tam, kad oda, plaukai ir nagai būtų jaunatviški ir sveiki. Siekdami optimalių rezultatų, galite vartoti BioSil tiek ilgai, kiek panorėsite. Senstant Jums nereikia didinti dozės. Klinikiniai tyrimai parodė, kad ženklius rezultatus galima pastebėti po 20 savaičių, reguliariai vartojant BioSil.

Kaip turėčiau vartoti BioSil?

Į BioSil ingredientų tyrimus ir tobulinimą investuota daugiau nei 12,5 milijonų JAV dolerių. Rekomenduojamą BioSil paros normą grindžiame faktine informacija ir išvadomis, surinktomis, atlikus klinikinius bandymus su žmonėmis. Šie tyrimai rodo, kad 2 kapsulės per dieną (1 kapsulė ryte ir 1 kapsulė vakare) teigiamai veikia plaukus, odą ir nagus. Nerekomenduojame viršyti šios rekomenduojamos normos, nebent taip patarė sveikatos priežiūros specialistas. Nėra absoliučiai jokio poreikio didinti šią dozę.

Taip pat nėra žinoma apie kokias nors kontraindikacijas tarp BioSil ir kitų papildų, geriamųjų kontraceptinių vaistų, legalių vaistų ar receptinių vaistų. Vis dėlto asmenis, kurie vartoja receptinius vaistus (ypač jei juos konsultuoja sveikatos priežiūros specialistas), raginame atvirai pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros praktikos specialistu apie maisto papildo vartojimą ir budriai stebėti bet kokį atsiradusį šalutinį poveikį, kuris gali būti unikalus ir priklausyti nuo jų sveikatos būklės.

Ar BioSil padeda ir vyrams, ir moterims?

BioSil yra unikaliai efektyvus maistinių medžiagų kompleksas. Jis natūraliai aktyvuoja fermentus, kuriuos organizmas naudoja kolageno gamybai. Lytiniai hormonai neturi įtakos BioSil, todėl jį visiškai saugiai gali vartoti ir vyrai, ir moterys.

Kam nederėtų vartoti BioSil?

  • Nėščioms moterims.

  • Krūtimi maitinančioms motinoms.

  • Jaunesniems nei 12 metų vaikams nėra ištirtas.

  • Sergantiems inkstų ligomis, kuriems yra atliekama dializė.

BioSil tyrimuose nedalyvavo šios grupės, todėl jiems nerekomenduojame vartoti BioSil.

Kada pastebėsiu pirmuosius rezultatus?

Atliekant klinikinį bandymą, penkiasdešimt moterų nuo 40 iki 65 metų amžiaus, kurioms pasireiškė senėjančios odos simptomai, buvo suskirstytos į dvi grupes: 20 savaičių laikotarpiu viena iš jų vartojo placebą, o kita vartojo po 10 mg BioSil per dieną. Nebuvo taikomos jokios kitos priemonės nuo senėjimo. Rezultatai parodė, kad BioSil vartojusių tiriamųjų smulkios raukšlelės, gilios raukšlės ir odos šiurkštumas sumažėjo 19%. Joms taip pat nustatytas pagerėjęs odos elastingumas, lyginant su placebą vartojusia grupe.

Kito atlikto klinikinio bandymo metu nustatyta, kad aktyvieji BioSil ingredientai ženkliai padidina kiekvieno plauko kamieno skersmenį, todėl padidėja plaukų apimtis. Dalyvavusios moterys nurodė, kad BioSil sustiprino jų nagus, todėl jie tapo atsparūs lūžinėjimui.

BioSil vartoję asmenys dažnai nurodo, kad sustiprėjusius nagus pastebi po maždaug 3 savaičių. Iki antro mėnesio, vartojant BioSil, jie paprastai pastebi pastorėjusius plaukus ir švelnesnę odą.

Kaip veikia BioSil?

Pažangi BioSil formulė  Ch-OSA® aktyvuoja ląsteles (fibroblastus), kurios gamina kolageną. Todėl organizmas gali atkurti savo paties kolageną. 

Taigi BioSil sudėtyje nėra kolageno. Vietoj to jis padeda Jūsų organizmui pačiam pasigaminti kolageną.

Ar BioSil yra vaistas?

BioSil yra maisto papildas, o ne vaistas. Nereikia jokio gydytojo recepto. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad jo formulė padeda Jūsų organizmui gaminti kolageną. Jo sudėtyje yra ch-OSA® ir vitamino C.

Kuo BioSil gali padėti?

Ką mokslininkai sako apie BioSil?

Užduokite mums klausimą
Vardas: *
El. paštas: *
Klausimas: *
* - privaloma įvesti
Transformuojantis BioSil poveikis Klinikiniais tyrimais patvirtina saugi ir veiksminga priemonė
Visame pasaulyje besidžiaugiančios moterys!
Plaukai
Plaukai 1star 2star 3star 4star 5star Aš dažnai vartoju posakį "pasileidžiam plaukus", tam , kad taip būtų reikia turėt juos. Tai po žiemos pradėjau naudot #biosil maisto papildus, kurie skirti ne tik plaukams, bet ir nagams bei odai. Indrė, 2018-05-02
Nagai
Nagai 1star 2star 3star 4star 5star Ziauriai apsidziaugiau, kai sitas produktas susisieke. Pirmiausia, visada malonu pranesti apie toki dalyka, kuri reklamuoja didziausios izymybes apskritai, bet kitas dalykas, man tokie vitaminai tapo butini. Pvz, gelinis lakas man neissilaiko net savaites, tad vitaminus ketinu gerti net labai nuosirdziai. Agnė, 2018-04-27
Oda
Oda 1star 2star 3star 4star 5star Antros eilės antakių nesitikėjau, bet sako, vešlūs antakiai jaunystės požymis. Taip, kad galima reklamuoti, galima nereklamuoti, bet tai nekeičia fakto, jog nuo Biosil auga plaukai, nagai (ragai tikiuos neužaugs) ir atsistato odos drėgmė. Man tai aktualu, nes daug keliauju. Daina, 2018-05-17
Kur įsigyti?
Mūsų produktus galite įsigyti: BIOSIL parduodamas CAMELIA, EUROVAISTINĖ, GINTARINĖ ir NORFOS ir nepriklausomose vaistinėse. Taip pat galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt Vaistinių skiriamieji ženklai:
OstecaOsteca GintarinėGintarinė KitaKita NorfaNorfa CameliaCamelia EurovaistinėEurovaistinė
visas tinklas
Ką gali padaryti Biosil? Mano plaukaiMano nagaiMano oda
Moterys kalba apie Biosil Dalinkis savo istorija
Mokslininkai apie Biosil Kaip tai veikiaBiosil sudėtis