Biosil - Plaukams, odai, nagams
Biosil padeda Jums regeneruoti kalogeną
Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu pasitikėti klinikiniais BioSil formulės tyrimais?

Dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų su žmonėmis (tai yra aukščiausias klinikinių bandymų standartas) rezultatai buvo publikuojami recenzuojamuose medicinos žurnaluose. Jie įrodo BioSil poveikį moterų odai, plaukams ir nagams. BioSil poveikis buvo įrodytas klinikinių tyrimų metu. Yra esminis skirtumas tarp „kliniškai patvirtinto“ ir „kliniškai ištirto“. Bet kurį produktą galima ištirti klinikinėje aplinkoje, tačiau frazę „kliniškai patvirtinta“ galima vartoti apibūdinant tuos produktus, kurių rezultatai yra reikšmingi statistiniu požiūriu. BioSil® poveikis buvo kliniškai patvirtintas dvigubai koduotų, placebu kontroliuojamų klinikinių bandymų metu.

Ar BioSil yra būdingas koks nors šalutinis poveikis? Ar saugu jį vartoti?

BioSil klinikinių bandymų metu nebuvo pranešta apie jokį neigiamą šalutinį poveikį. Kartais kai kurie BioSil vartotojai savo produkto apžvalgoje nurodo, kad jie nepajuto klininių tyrimų metu nurodytų rezultatų. Tai galėjo sąlygoti nereguliarus vartojimas arba asmeninės su sveikata susijusios priežastys ar ligos.

Ar gi mano organizmas pats nepasigamina pakankamai kolageno?

Kolageno gamyba organizme pradeda mažėti, sulaukus 21 metų amžiaus. Nuo tada kiekvienais metais kolageno gamyba sumažėja dar po 1%. Dėl kolageno praradimo oda praranda elastingumą, plaukai tampa plonesni, o nagai ima lūžinėti. Pavartojus BioSil, Jūsų kolageną gaminančios ląstelės yra stimuliuojamos atkurti prarastą kolageną. Tai buvo įrodyta atliktų klinikinių tyrimų metu.

Esu vegetaras / veganas. Ar galiu vartoti BioSil?

BioSil sudėtyje nėra gyvulinės kilmės ingredientų. Vegetarai gali ramiai vartoti BioSil.

Ar galiu vieną dieną praleisti ir nevartoti BioSil?

Rekomenduojama BioSil paros norma yra pagrįsta faktine informacija ir išvadomis, surinktomis, atlikus klinikinius bandymus su žmonėmis. Buvo tiriami atvejai, kai buvo vartojamos mažesnės dozės, tačiau vartotojų atsiliepimai rodo, kad jei vartosite mažiau nei 2 kapsules arba 10 lašų per dieną, vis tiek pamatysite teigiamą BioSil poveikį Jūsų odai, plaukams ir nagams. Taigi, jei pamiršote suvartoti dienos normą, kolageno atkūrimo požiūriu Jūsų organizmas pajus (vienos dienos) regresą. Dėl to nereikia rūpintis, nes Jūsų organizmas kompensuos atkūrimą, kai kelias dienas vėl reguliariai vartosite BioSil.

Kaip ilgai galiu vartoti BioSil?

Žmogaus organizmas turi visą gyvenimą reguliariai gaminti kolageną tam, kad oda, plaukai ir nagai būtų jaunatviški ir sveiki. Siekdami optimalių rezultatų, galite vartoti BioSil tiek ilgai, kiek panorėsite. Senstant Jums nereikia didinti dozės. Klinikiniai tyrimai parodė, kad ženklius rezultatus galima pastebėti po 20 savaičių, reguliariai vartojant BioSil.

Kaip turėčiau vartoti BioSil?

Į BioSil ingredientų tyrimus ir tobulinimą investuota daugiau nei 12,5 milijonų JAV dolerių. Rekomenduojamą BioSil paros normą grindžiame faktine informacija ir išvadomis, surinktomis, atlikus klinikinius bandymus su žmonėmis. Šie tyrimai rodo, kad 

 • 10 lašų per dieną (5 lašai ryte ir 5 lašai vakare) 

 • 2 kapsulės per dieną (1 kapsulė ryte ir 1 kapsulė vakare) 

teigiamai veikia plaukus, odą ir nagus. Nerekomenduojame viršyti šios rekomenduojamos normos, nebent taip patarė sveikatos priežiūros specialistas. Nėra absoliučiai jokio poreikio didinti šią dozę. 

Vartokite su bet kokiu karštu ar šaltu gėrimu. Svarbi BioSil maistinė medžiaga cholinas yra kartaus skonio (kai kurie žmonės apibūdina jį kaip „panašų į žuvies“). Mes rekomenduojame vartoti BioSil lašus su vaisių sultimis, nes dauguma sulčių gali nesunkiai užmaskuoti specifinį BioSil skonį. Mūsų surengtų skonio tyrimų ir diskusijų metu raudonos ir violetinės sultys buvo išrinktos geriausiai su BioSil derančiais gėrimais. Įlašinkite 5 lašus į maždaug 1/4 stiklinės ar daugiau vaisių sulčių, kruopščiai sumaišykite, o tada išgerkite. Daugelis kitų gėrimų, tokių kaip arbatos ar kokteiliai taip pat gali gana gerai užmaskuoti skonį. 

Kuo puikiausiai galima vartoti BioSil su maistu ar be jo arba įmaišyti BioSil į didesnius kiekius gaiviųjų gėrimų ar gėrimų vienos dienos eigoje. 

Taip pat nėra žinoma apie kokias nors kontraindikacijas tarp BioSil ir kitų papildų, geriamųjų kontraceptinių vaistų, legalių vaistų ar receptinių vaistų. Vis dėlto asmenis, kurie vartoja receptinius vaistus (ypač jei juos konsultuoja sveikatos priežiūros specialistas), raginame atvirai pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros praktikos specialistu apie maisto papildo vartojimą ir budriai stebėti bet kokį atsiradusį šalutinį poveikį, kuris gali būti unikalus ir priklausyti nuo jų sveikatos būklės.

Ar BioSil padeda ir vyrams, ir moterims?

BioSil yra unikaliai efektyvus maistinių medžiagų kompleksas. Jis natūraliai aktyvuoja fermentus, kuriuos organizmas naudoja kolageno gamybai. Lytiniai hormonai neturi įtakos BioSil, todėl jį visiškai saugiai gali vartoti ir vyrai, ir moterys.

Kam nederėtų vartoti BioSil?

BioSilon poveikis:

 • nėščioms moterims

 • krūtimi maitinančioms motinoms

 • jaunesniems nei 12 metų vaikams nėra ištirtas. Todėl šiems asmenims nerekomenduojame vartoti BioSil, tačiau patariame jiems pasikalbėti su sveikatos priežiūros specialistu apie BioSil vartojimą. BioSil taip pat netinka inkstų ligomis sergantiems pacientams, kuriems yra atliekama dializė.

Kam yra rekomenduojama vartoti BioSil? Kodėl turėčiau jį naudoti?

BioSil papildo vyresnių nei 21 metų amžiaus vyrų ir moterų sveiką mitybą ir gyvenimo būdą. BioSil padeda Jūsų kūnui atkurti kolageną, todėl:

 • oda atrodo labiau jaunatviška ir lygesnė

 • plaukai tampa storesni ir sveikesni

 • nagai ir odelės apie nagus tampa gražūs ir tvirtesni

Kada pastebėsiu pirmuosius rezultatus?

Atliekant klinikinį bandymą, penkiasdešimt moterų nuo 40 iki 65 metų amžiaus, kurioms pasireiškė senėjančios odos simptomai, buvo suskirstytos į dvi grupes: 20 savaičių laikotarpiu viena iš jų vartojo placebą, o kita vartojo po 10 mg BioSil per dieną. Nebuvo taikomos jokios kitos priemonės nuo senėjimo. Rezultatai parodė, kad BioSil vartojusių tiriamųjų smulkios raukšlelės, gilios raukšlės ir odos šiurkštumas sumažėjo 19%. Joms taip pat nustatytas pagerėjęs odos elastingumas, lyginant su placebą vartojusia grupe.

Kito atlikto klinikinio bandymo metu nustatyta, kad aktyvieji BioSil ingredientai ženkliai padidina kiekvieno plauko kamieno skersmenį, todėl padidėja plaukų apimtis. Dalyvavusios moterys nurodė, kad BioSil sustiprino jų nagus, todėl jie tapo atsparūs lūžinėjimui.

BioSil vartoję asmenys dažnai nurodo, kad sustiprėjusius nagus pastebi po maždaug 3 savaičių. Iki antro mėnesio, vartojant BioSil, jie paprastai pastebi pastorėjusius plaukus ir švelnesnę odą.

Kaip veikia BioSil?

Aktyvieji BioSil ingredientai įjungia Jūsų organizmo kolageną gaminančias ląsteles (vadinamas fibroblastais). Todėl organizmas gali atkurti savo paties kolageną. 

Taigi BioSil sudėtyje nėra kolageno. Vietoj to jis padeda Jūsų organizmui pačiam pasigaminti kolageną.

Kokių rezultatų galiu tikėtis iš BioSil?

Klinikiniai tyrimai įrodo, kad BioSil ingredientai ženkliai pagerina Jūsų odos, plaukų ir nagų kokybę.

Rezultatas – natūralesnis grožis, kurio nesuteiks jokia kosmetinė gudrybė.

BioSil:

 • sumažina smulkias raukšleles ir gilais raukšles

 • padidina odos elastingumą

 • švelnina odą

 • storina ir stiprina plaukus

 • stiprina nagus

Kas yra BioSil? Ar tai vaistas?

BioSil yra maisto papildas, o ne vaistas. Nereikia jokio gydytojo recepto. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, kad jo ingredientai padeda Jūsų organizmui atkurti kolageną. Jo sudėtyje yra ch-OSA® ir vitamino C. Yra BioSil kapsulės ar lašai. Rekomenduojama paros normą dozuoti du kartus per dieną.

Kuo BioSil gali padėti?

Ką moterys sako apie BioSil?

 

Ką mokslininkai sako apie BioSil.

Užduokite mums klausimą
Vardas: *
El. paštas: *
Klausimas: *
* - privaloma įvesti
Transformuojantis BioSil poveikis Klinikiniais tyrimais patvirtina saugi ir veiksminga priemonė
Visame pasaulyje besidžiaugiančios moterys!
Plaukai
Plaukai 1star 2star 3star 4star 5star Aš dažnai vartoju posakį "pasileidžiam plaukus", tam , kad taip būtų reikia turėt juos. Tai po žiemos pradėjau naudot #biosil maisto papildus, kurie skirti ne tik plaukams, bet ir nagams bei odai. Indrė, 2018-05-02
Nagai
Nagai 1star 2star 3star 4star 5star Ziauriai apsidziaugiau, kai sitas produktas susisieke. Pirmiausia, visada malonu pranesti apie toki dalyka, kuri reklamuoja didziausios izymybes apskritai, bet kitas dalykas, man tokie vitaminai tapo butini. Pvz, gelinis lakas man neissilaiko net savaites, tad vitaminus ketinu gerti net labai nuosirdziai. Agnė, 2018-04-27
Oda
Oda 1star 2star 3star 4star 5star Antros eilės antakių nesitikėjau, bet sako, vešlūs antakiai jaunystės požymis. Taip, kad galima reklamuoti, galima nereklamuoti, bet tai nekeičia fakto, jog nuo Biosil auga plaukai, nagai (ragai tikiuos neužaugs) ir atsistato odos drėgmė. Man tai aktualu, nes daug keliauju. Daina, 2018-05-17
Kur įsigyti?
Mūsų produktus galite įsigyti: BIOSIL parduodamas CAMELIA, EUROVAISTINĖ, GINTARINĖ ir NORFOS ir nepriklausomose vaistinėse. Taip pat galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt Vaistinių skiriamieji ženklai:
OstecaOsteca GintarinėGintarinė KitaKita NorfaNorfa CameliaCamelia EurovaistinėEurovaistinė
visas tinklas